شرایط استفاده

how to write an essay in english exam essay writers how to write a cover letter business
how to write an informative essay examples http://phillipsservices.net/UserProfile/tabid/43/userId/76067/Default.aspx how to write village address in english

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه رستمیان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه رستمیان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط فروشگاه رستمیان از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با فروشگاه رستمیان همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت فروشگاه رستمیان عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط فروشگاه رستمیان بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.